Spółka Hörmann – bramy garażowe

0

Firma Hörmann od lat profesjonalizuje się dyscypliną Hörmann a także bywa najdoskonalszym przemysłowcem bram uchylnych, drzwi bocznych do garażu, ościeżnic oraz napędów. Firma Hörmann jest spółką rodową działającą na dystansie dziesięcioleci. Stanowi warunek współczesnych środków i najwyższej jakości towarów.

Grupa Hörmann jest prowadzona już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków twórcy marki, Augusta Hörmann.

Udziałowcami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Grupa Hörmann Polska sp. z o.o. jest od 1992 roku. Naczelna centrala spółki mieści się w Komornikach pod Poznaniem. We wspomnianym punkcie poza sekretariatami siedziby, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Dodatkowo, marka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma angażuje w nich ponad stu wysoko wykwalifikowanych etatowców. Hörmann Polska sp. z o.o ma rozległą sieć kontrahentów handlowych na terenie całego państwa. Gwarantuje ona ekspresowy i fachowy serwis jak też poświadcza dogodną, fachową obsługę klienta.